Label Nue

Doreen Light Blue Dress

€39 €69

I rehatshëm dhe me përshtatje perfekte në trup, fustani 'Doreen '. Ky fustan është i dizajnuar me printime florale që ju jep ndjesi verore. Ka mëngë të gjata me dekolte të hapur. Karakteristikë janë detajet në pjesën para dhe përshtatja e ngushtë në trup. Visheni me sandale të thjeshta për të tërhequr vëmendjen tek fustani.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Printime florale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________________

Comfortable and figure-hugging, the 'Doreen' dress. This dress is made with floral prints that gives you summer feels. Features long sleeves with off-the-shoulder neckline that beautifully frames the décolletage. It has hook and eye detailing to the front and a slim fit. Wear yours with simple sandals to keep the attention on the dress.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Floral prints

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed