Label Nue

Dixie Multi Top

€19 €52

Topi jonë 'Dixie' është e dizajnuar bukur nga pëlhura e printuar me lule. Është krijuar për të treguar një siluetë përfekte dhe ka një dekolte të hapur që bukur e tregon bustin. Ka mëngë të gjata që japin strukturën perfekte. Kombinojeni me pantollonat tuaja të preferuara.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Detajet: Printe florale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________

Our 'Dixie' top is beautifully designed with floral printed fabric. It's boned to create an hourglass silhouette and has an open neckline that flatters the bust. Features long sleeves that give the perfect structure. Pair with your favorite pants.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Details: Floral Prints

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed