Shoe Dazz

DISCO BLACK

€79 €129

Sandalet e mrekullueshme super të larta për dukje glamuroze. I krijuar nga sateni i lëmuar në ngjyrë të zezë, rripë të hollë në kyçin e këmbës dhe është i balancuar në një thembër blloku të lartë. Kombinojini tuajat me xhinse apo fustanin tuaj të preferuar. 

Lartësia e përafërt e platformës: 4 cm / 1.57" (inch)

Lartësia e përafërt e takës: 14 cm / 5.51" (inch)

Materiali: Lëkurë artificiale dhe Gurë

Ngjyra: E zezë

_______________________

Step out in our 'Disco' Platform Heel for statement-making. Crafted from smooth satin in black, the design features an open toe, slender, buckled ankle straps, and is balanced on a sky-high block heel. Combine yours with denim jeans or your favorite dress.

Platform Height Approx.: 4 cm / 1.57" (inch)

Heel Height Approx.: 14 cm / 5.51" (inch)

Material: Artificial Leather and Stones

Color: Black

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed