Skip to content

Cart

Your cart is empty

Diola Ivory Dress

Sale price€99,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Diola' është dizajnuar nga një material I butë gome, me gjatësi maxi dhe një siluetë të ngushtë në trup. Stiluar me trëndafila voluminuz që përfshijnë dekoltenë dhe janë të lidhur plotësisht me fustanin. Kombinojeni me sandalët tona për eventin tuaja të radhës.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Dekolte me trëndafila

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

Gjatësia e fustanit (Matja është bërë nga nënkrahu): 130 cm / 51.18 inch

____________________________

The 'Diola' dress is crafted from the soft jersey fabrication, featuring maxi hem and a slim fit silhouette. Adorned with intricate roses that line the neckline and are fully attached to the dress. Match with our heels for your next special event.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Rose design decolte

Care: Machine Wash Cold

Dress Length (The dress is measured from the underarm): 130 cm / 51.18 inch

Size: