Label Nue

Devyn Red Dress

€72

Vishuni për të lënë përshtypje në fustanin 'Devyn'. Me një siluetë të bukur dhe tërheqëse, ky fustan është bërë nga një material i gomës që duket perfekt në trup dhe jep një ndjenjë shumë te rehatshme. Ajo përmban një dekolte të hapur në formë 'V' dhe rripa të hollë. Ne e duam pjesën e hapur të këmbës që zbulon shkëlqimin e lëkurës. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 82% Nylon, 18% Spandex

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

Dress to impress in ‘Devyn’ dress. With a beautiful and sexy silhouette, this dress is made from jersey fabric that hugs your figure and gives a more comfortable and super sexy fit. Features a flattering V neckline and slim straps. We love the front split revealing the perfect amount of skin. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 82% Nylon, 18% Spandex

Details: Open leg detail

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed