Label Nue

Destry Hunter Green Dress

€99

Fustani 'Destry' është kaq femëror dhe përshtatet shumë mirë për trupin tuaj. Ky fustan është bërë nga materiali i gomës me shkëlqim që shfaq linjat tuaj në mënyrë perfekte. Përmban dekolte në formë të zemrës dhe një çarje para tek pjesa e këmbës. Visheni me taka.     

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 82% Nylon ,18% Spandex

Detajet: Çarje para tek pjesa e këmbës

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

_________________________

The 'Destry' dress is feminine and fresh, hugging your curves beautifully. This off-shoulder dress is made from a lustrous jersey that flatters your figure. Features heart neckline and a flattering front slit. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 82% Nylon,18% Spandex

Details: Flattering front slit

Care: Machine wash cold or dry clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed