Label Nue

Denara Pearl Set

€199

Set me xhaketë dhe pantallona solemn. Seti ‘Denara’ ka një cilësi luksoze ku xhaketa elegante përmban dy xhepa dhe përpara ka një kopëse për mbërthim. E përsosur për veshje në zyre ose evente të mbrëmjeve. Kombinojeni me këpucët tuaja të preferuara dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 87% POLYESTER 8%ACRYLIC 5% WOOL

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

Seriously chic blazer and pant set. ‘Denara’ Set is beautifully minimal with luxurious quality. The blazer features two front pockets and single button closure. Perfect for office or night-out wear. Combine yours with your favorite stilettos and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 87% POLYESTER 8% ACRYLIC 5%WOOL

Details: Two Piece Set

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed