Skip to content

Cart

Your cart is empty

Denada Cocoa Dress

Sale price$52.40 Regular price$73.79

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Fustani 'Denada' është pamja perfekte për pushimet verore. Ky fustan I tejdukshem me material rrjete përmban një dekolte të hapur me rripa të hollë që do të ju mbajë në qendër të vëmendjes. Dukuni me stil në këtë fustan mahnitës. Visheni me ndonje aksesorë dhe kombinojeni me sandalet tuaja të preferuara.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Acrylic

Detajet: Material me rrjetë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________

The 'Denada' Dress is the perfect look for summer vacations. This mesh fabric dress features open decollete and thin straps. Step up your fashion game in this stunning dress. Wear it with accessories and combine it with your favorite sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Acrylic

Details: Mesh fabric

Care: Machine Wash Cold

Save 29%
Denada Cocoa Dress
Denada cocoa dress Sale price$52.40 Regular price$73.79