Skip to content

Cart

Your cart is empty

DEMONIC BEIGE

Sale price$42.20 Regular price$150.39

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Te gjithë sytë drejt jush në këto sandale. Sandalja 'Demonic' është e bërë nga materiali i lëkurës, të hapura dhe në formë katrore në pjesën para, me dy pale rripa të mbështjellur me gurë zbukurues. Taka stileto ju jep një ndjesi super komode. Sandalet 'Demonic' janë perfekte per eventin tuaj te rradhës.

Lartësia e përafërt e takës: 9.5 cm / 3.74" (inch)

Materiali: Lëkurë

Ngjyra: Bezhë

_______________________

All eyes on you in these sandal heels. The 'Demonic' is made from leather lining, the open-toed pair features slender straps with rhinestones across the foot and around the ankle. The stiletto heel defines this statement-making sandal. The 'Demonic' is perfect for your next event.

Heel Height Approx.: 9.5 cm / 3.74" (inch)

Material: Leather

Color: Beige

Size:
DEMONIC BEIGE
DEMONIC BEIGE Sale price$42.20 Regular price$150.39