Label Nue

Delph Orange Blush

€49 €82

Fustani jonë me një përshtatje shumë të rehatshme dhe të bukur. Përbërë nga material i butë që përshtatet mirë në trupin tuaj. Ka mëngë të gjata dhe një dekolte V me butona. Vishini atë me gjithëçka, nga sandalet me rripa deri tek atletet.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet:Me një hapje tek këmba në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

Super casual and beautiful fit in the 'Delph' dress. Made from a soft fabric that hugs your frame. Features long sleeves and a V neckline that is traced with buttons. Wear it with everything from strappy sandals to sneakers.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Front leg split

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed