Skip to content

Cart

Your cart is empty

Delilah Red Set

Sale price$61.79 Regular price$85.88

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Me përshtatjen e saj të dizajnuar me kujdes, seti 'Delilah'. Pjesa e lartë ka material të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë dhe kombinimi luksoz i pëlhurave siguron rehati maksimale të veshjes me stil elegant. Tregoni shijen tuaj unike në setin 'Delilah'.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Set me pëlhura të kombinuara

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

With its carefully designed fit, 'Delilah' set. The top features underwired cups for full support and the luxurious combination of fabrics ensures maximum wearing comfort with chic style. Show off your unique fashion sense in 'Delilah' set.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Blended fabrics

Care: Machine Wash Cold

Size: