Label Nue

Deborah Orange Dress

€39 €62

'Deborah' është thjesht fustani perfekt. Ky fustan është punuar nga një pëlhurë delikate e butë dhe elastike që thekson format tuaja në mënyrë perfekte. Përmban dekolte të thjeshtë dhe një çarje në këmbë që nxjerr në pah figurën tuaj. Vishni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% Polyester 8% Spandex

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

______________________

'Deborah' is just the perfect dress. This dress is crafted from a delicate ruched soft fabric that simply hugs all your curves to create a perfect hourglass shape. Features a simple scoop neckline and a flattering slit. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% Polyester 8% Spandex

Details: Open leg detail

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed