Label Nue

Daze Red Dress

€79

E bukura qëndron në simetri dhe shije. Fustani 'Daze' është dizajnuar në një mënyrë që thekson format tuaja trupore në frymën që ne e dimë se ju pëlqeni. Me një dekolte zemre dhe rripa të hollë, ky fustan do t'ju mbajë në qendër të vëmendjes në eventin tuaj të radhës. Visheni me taka dhe aksesorët që ju pëlqeni.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

_________________

There is beauty in symmetry and balance, the 'Daze' dress is designed in a way that hugs your curves for that sculpted shape we know you love. With a heart decolte and thin straps, this dress will keep you in the center of attention on your next occasion, giving effortless glam vibes. Pair with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Slim fit

Care: Machine wash cold or dry clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed