Label Nue

Darit Red Bodysuit

€39

Bluza 'Darit' është një bodysuit klasik me një jakë të lartë, i punuar nga një pëlhurë rrjete për të siguruar rehati afatgjatë. Dizajni i përshtatshëm ofron një siluetë të këndshme, e përkryer për çdo rast. Visheni për të pasur qëndrueshmëri dhe rehati gjatë gjithë ditës.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 93% NYLON 7% SPANDEX

Detajet: Material transparent

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

The 'Darit' Top is a classic bodysuit with a turtle neckline, crafted from mesh fabric to ensure long-lasting comfort. Its form-fitting style provides a flattering silhouette, perfect for any occasion. It offers breathability and durability for all-day comfort.

Model is wearing: Size S

Fabric: 93% NYLON 7% SPANDEX

Details: See through

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed