Label Nue

Damia Forest Set

€42 €89

Ky set është definitivisht ajo që i'u nevojitet për garderobën tuaj. Seti 'Damia' mund të vishet së bashku ose veç e veç. Krijuar nga materiali i satenit, këmisha ka mëngë të gjera dhe një buton përpara. Mini fundi është dizajnuar për t'u përshtatur në mënyrë perfekte dhe të lirshme që të ju jap rehati.

Modelja ka të veshur: Masën M

Materiali: 95% Poliester 5% Spandex

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

This effortless outfit is the new must-have in your wardrobe. The 'Damia' set can be worn together or separately. Made from silky fabric, features an oversized box-fit blouse and a mini skirt. The shirt features wide sleeves and a button at the front. The skirt is designed to be loose-fitting for a comfort feel.

Model is wearing: Size M

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Two-piece set

Care: Machine wash cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed