Skip to content

Cart

Your cart is empty

Cyrus Olive Top

Sale price€19,00 Regular price€59,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Vëmëndje, për bluzat që ne i duam. Bluza 'Cyrus' është zgjedhja më e mirë për t'i shtuar garderobës tuaj. Përmban një bust plotësisht të ngusht për të shfaqur asetet tuaja më të mira dhe për të ju përshtatur belit tuaj. Kombinojeni me palët e preferuara të xhinseve për ta kompletuar.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Mëngë të hapura në krahë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________

A nod to our ever-lasting love for tops. The 'Cyrus' top is a contemporary update to add to your collection. Features a fully corseted bodice to showcase your best assets and support your waist. Grab your favorite pair of Denim to complete this look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Off Shoulder Sleeves

Care: Machine Wash Cold

Size: