Label Nue

Clover Lilac Set

€69

Ky krijim i thjeshtë por mahnitës është seti juaj perfekt për këtë sezon. Ky set është bërë nga materiali i gomës që thekson format tuaja. Fundi ka gjatësi mini për të treguar shkëlqimin e lëkurës tuaj dhe siguron lëvizje të lehtë. Bluza ka një dekolte asimetrike, mëngë të gjata dhe një detaj në pjesën para. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

______________________

This simple yet stunning creation is your perfect set for this season. This set is made with a jersey fabric that hugs your curves. The skirt features mini length to show a flash of skin and ensures easy movement. The top features an asymmetric neckline, long sleeves, and a detail at the front. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Two Piece-Set

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed