Skip to content

Cart

Your cart is empty

Clarissa Yellow Top

Sale price€49,00 Regular price€62,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Me plot stil dhe e gatshme për tu stiluar 'Clarissa' është zgjedhja juaj perfekte. E bërë me paterna të printuara, mëngë të gjata dhe prerje asimetrike. 'Clarissa' jonë është topi kryesor që do të synoni këtë sezon. Visheni tuajin me pantollona.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Cotton

Detajet: Me prerje asimetrike

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

The stylish and ready-to-go 'Clarissa' top is such a bold choice. Made with printed patterns, long sleeves, and asymmetric cutouts. Our 'Clarissa' is the new staple you’ll be reaching for this season. Wear yours with jeans.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Cotton

Details: Asymmetric Cut Outs

Care: Machine Wash Cold

Size: