Skip to content

Cart

Your cart is empty

Clara Red Dress

Sale price$106.02

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


'Clara' një fustan mini me ngjyrë te kuqe me mëngë të ngjitura, me detaje të rrudhosura anash dhe gurë vezullues që zbukurojnë te gjithë fustanin. Pjesa e përparme e fustanit ka një dekolte ne formë zemre me lidhësa delikate . Ky fustan elegant dhe magjepsës 'Clara' është perfekt për një mbrëmje, qoftë një koktej apo një darkë romantike.

Modelja ka të veshur: Masen S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Gurë vezullues

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________

The 'Clara' a mini poppy-colored dress with attached sleeves, featuring ruched detailing on the sides and a multitude of shimmering stones adorning its surface. The front of the dress boasts a sweetheart neckline with delicate lace detailing. This chic and glamorous 'Clara' dress is perfect for a stylish evening out, whether it's a cocktail party or a romantic dinner date.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Shimmering stones

Care: Machine wash cold

Size:
Clara Red Dress
Clara Red Dress Sale price$106.02