Skip to content

Cart

Your cart is empty

Chase Green Dress

Sale price$20.68 Regular price$67.48

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Vishuni për të lënë përshtypje në fustanin tonë 'Chase'. Bërë nga një pëlhurë lëkure që përshtatet në mënyrë të përkryer në trupin tuaj. 'Chase' është dizajnuar për të siguruar që ju të nxirrni pamjen tuaj magjepsëse këtë sezon feste. Pjesa poshtë e fustanit ka gjatësi mini elegante duke krijuar formën perfekte në trup. Visheni me taka të larta dhe aksesorë minimalë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose pastrim kimik

_____________________

Dress to impress in our ‘Chase’ dress. Made from leather fabric that perfectly fits your body. 'Chase' is designed to ensure you confidently exude glamour this party season. The skirt falls to an elegant mini length and the ruching is super flattering. Wear yours with high heels and minimal accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Slim Fit

Care: Machine Wash Cold or Dry clean

Size:
Chase Green Dress
Chase Green Dress Sale price$20.68 Regular price$67.48