Skip to content

Cart

Your cart is empty

Case Nude Set

Sale price$140.40 Regular price$205.71

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Vishuni për të lënë përshtypje me setin tonë 'Case'. Pantallonat janë të krijuara nga një rrjetë e lehtë e zbukuruar me perla dhe gurë shkëlqyes, me bel të lartë dhe të rehatshme. Xhaketa ka shpatulla të mbushura dhe xhepa të vendosur në mënyrë për të theksuar belin tuaj. Stilojeni me taka dhe një mini çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLIESTER, 5% ELASTIK

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

______________________

Dress to impress in our 'Case' Set. Boasting a relaxed, high-rise fit the 'Case' pants are crafted from light mesh embellished with pearls and shiny stones. The pants are here to elevate your style. The blazer has padded shoulders and strategically placed pockets to flatter the waist. Style yours with heels and a mini bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Details: Two piece set

Care: Hand wash cold

Size:
Case Nude Set
Case Nude Set Sale price$140.40 Regular price$205.71