Label Nue

Brynn Brown Dress

€49 €79

Fustani 'Brynn' është krijuar për të lënë mbresa të paharrueshme, ka gjatësi midi dhe është i prerë në një siluetë asimetrike. E përkryer për darka apo evente. Kombinojeni me taka dhe aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Prerje asimetrike

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

'Brynn' dress has been designed to leave memorable impressions, features a midi length and is cut in an asymmetric silhouette. Perfect for events or intimate dinner dates. Pair with heels and accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Asymmetric Cut

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed