Skip to content

Cart

Your cart is empty

Briola Black Cover Up

Sale price$37.32 Regular price$62.92

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Cover Up 'Briola' duket shum tërheqës dhe flirtues. Ky Cover Up është prerë nga një material i butë i thurur që është aq i rehatshëm për tu veshur. Përmbanë mëngë të gjata, gjatësi mini dhe lidhëse në pjesën para. Ne e duam mënyrën sesi 'Briola' përshtatet në trup. Kombinojeni tuajin me takat apo atletet tuaja të preferuara.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Material i butë i thurur dhe transparent

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

Fun, flirty and fabulous, the 'Briola' Cover Up. It's cut from a soft knitted fabric that is so comfy to wear. Featuring long sleeves, mini hem and front adjustable straps. We love the way 'Briola' fits on the body. Pair yours with your favorite heels or sneakers.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Soft knitted fabric and see through

Care: Machine Wash Cold

Size: