Skip to content

Cart

Your cart is empty

Brave Kelly Pants

Sale price$34.83 Regular price$67.49

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Pantallonat ‘Brave’ kanë një formë shumë klasike dhe tërheqëse ku ju bëjnë të dukeni mahnitëse. Bërë nga krepa me përzierje mëndafshi, ato kanë bel të lartë dhe kanë përshtatje të gjerë. Kombinojeni me një bluzë të shkurtër klasike dhe do të keni një veshje të kompletuar shumë të bukur.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% Polyester 4% Spandex

Detajet: Përshtatje të gjerë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

The ‘Brave’ Pants have a classy and super feminine shape that makes you look stunning. Made from silk-blend crepe, they sit high on the waist and have flowy wide legs. Team them with a breezy top or a tucked-in tee for a classic and eye-catching look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% Polyester 4% Spandex

Details: Oversized Fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Brave Kelly  Pants
Brave Kelly Pants Sale price$34.83 Regular price$67.49