Skip to content

Cart

Your cart is empty

Brana Latte Blush Top

Sale price$20.56 Regular price$45.44

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Bluza 'Brana' ka një dekolte të drejtë, ideale për t'u kombinuar me një gamë të gjerë stilesh. Është krijuar nga një pëlhurë e lehtë dhe e rehatshme për veshje të qëndrueshme. Kjo bluzë është e përkryer për të kompletuar gardërobën tuaj.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Pambuk

Detajet: Me jakë të drejtë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________

The 'Brana' top features a straight neckline, ideal for pairing with a wide range of styles. It is crafted from a lightweight and comfortable fabric for lasting wear. This versatile piece is perfect for completing your wardrobe.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Cotton

Details: Straight Neckline

Care: Machine Wash Cold

Size:
Brana Latte Blush Top
Brana Latte Blush Top Sale price$20.56 Regular price$45.44