Label Nue

Blurn Black Dress

€42

Fustani mini 'Blurn' është shumë i thjeshtë dhe i rehatshëm. Prerë nga materiali i lehtë i gomës. Ka rripa të hollë, dhe dekolte e hapur. Për një pamje më të kompletuar visheni me taka dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 60% Polyester, 40% Lurex

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

The 'Blurn' mini dress is so simple and comfortable. Cut from lightweight jersey that feels so soft. Features slim straps and open decollete. Style yours with heels and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 60% Polyester, 40% Lurex

Details: Slim Fit

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed