Label Nue

Bleo Black Top

€42

Kjo bluzë është një element bazik për garderobën tuaj! E bërë nga një material transparent, kjo bluzë me mëngë të gjata përmban një jakë në formën V dhe një detaj të bukur të hapur në pjesën e gjoksit. Kjo është një bluzë e cili ka mundësi të kombinimeve të pafundshme.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% NYLON, 5% SPANDEX

Detajet: Material transparent

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________

This top is an effortless basic and a great closet staple! Made from a transparent fabric, this long sleeve top features a V neckline and beautiful fabric details. This top has limitless combination options.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% NYLON, 5% SPANDEX

Details: Transparent Fabric

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed