Skip to content

Cart

Your cart is empty

Azal Black Top

Sale price$21.77 Regular price$56.60

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Për ekstra glam zgjedhni bluzën tonë 'Azal'. Kjo bluzë ka material të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë dhe rripa të hollë të rregullueshëm. Kombinojeni me një palë pantallona me bel të lartë, aksesorë minimalë dhe jeni gati për të shkuar në daljen tuaj të radhës.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Rripa të hollë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________

For extra glam vibes, 'Azal'. This top has underwired cups for full support and slim adjustable straps. Pair with a pair of high waisted pants, minimal accessories and you are ready to go to your next outing.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Thin Straps

Care: Machine Wash Cold

Size:
Azal Black Top
Azal Black Top Sale price$21.77 Regular price$56.60