Label Nue

Aylin Green Dress

€29 €42

Admirojeni formën tuaj me fustanin 'Aylin'. Bërë nga pëlhura e gomës në një gjatësi klasike midi. Përmban pjesën e këmbës të hapur në pjesën para për një pamje tërheqëse të lëkurës, lidhëse në qafë dhe shpinë të hapur. E dizenjuar me një ndjenjë thjeshtësie për minimalistët, 'Aylin' mund të vishet me aksesorët tuaj të preferuar.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester, 5% Spandex

Detajet: Lidhje në qafë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________________

Flatter your form in the 'Aylin' dress. Made from jersey fabric in a classic midi length. Features a thigh-high split for an alluring glimpse of skin, halter neckline, and open back. Designed with a sense of simplicity for the minimalists at heart, 'Aylin' can be dressed up or down with your favorite accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester, 5% Spandex

Details: Necktie

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed