Label Nue

Axis Off White Top

€42

Kjo bluzë është një element bazik për garderobën tuaj! E bërë nga materiali i gomës, kjo bluzë me mëngë të gjata përmban një jakë të lartë dhe një detaj të bukur të hapur në pjesën e gjoksit. Kjo është një bluzë e cili ka mundësi të kombinimeve të pafundshme.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester, 5% Spandex

Detajet: Detaj të hapur në pjesën e gjoksit

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________________

This top is an effortless basic and a great closet staple! Made with jersey fabric, this long sleeve top features a mock neckline and beautiful open detail on the chest part. This top has limitless combination options.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester, 5% Spandex

Details: Open front detail

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed