Skip to content

Cart

Your cart is empty

Avia Green Dress

Sale price€39,00 Regular price€89,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


E thjeshtë por mbresëlënëse, fustani 'Avia' . Prerë nga pëlhurë saten me dekolte të lëshuar, rripa të hollë dhe pjesa e shpinës e hapur.Pjesa e poshtme e fustanit ka një siluetë të gjerë deri tek skaji i kyçit të këmbës. Duket shumë bukur kombinuar me taka neutrale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Pjesa e shpinës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

Simple yet striking and ready to make a statement. Cut from satin fabric featuring a cowl neckline, thin shoulder straps, and open back. The skirt is cut to a loose silhouette that falls to an ankle hem. Looks great teamed with a neutral heel.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Open back

Care: Machine Wash Cold

Size: