Label Nue

Avette Black Dress

€219

Me një siluetë të konstruktuar në mënyrë perfekte, ne i'u ofrojmë fustanin 'Avette'. Ka një detaj të mbledhur në pjesën para dhe një dekolte të hapur. Gjatësia e gjatë e fustanit ka pjesën e këmbës të hapur që përshtatet në mënyrë perfekte në trupin tuaj. Kombinojeni tuajin me disa taka transparente apo nude.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% NYLON 5% SPANDEX

Detajet: Detaj me pupla

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

_____________________

In a beautifully constructed silhouette, we offer you the 'Avette' dress. Features luxurious ruched details and a plunging neckline. The maxi skirt has an open leg and highlights your curves beautifully. Wear yours with some clear or nude heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% NYLON 5% SPANDEX

Details: Fluffy Details

Care: Hand Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed