Skip to content

Cart

Your cart is empty

Avena Champagne Dress

Sale price€69,00 Regular price€99,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ky fustan është i krijuar për ato mbrëmje më glamuroze dhe romantike. Ky fustan është i bërë me pëlhurë mëndafshi që ju jep figurën më të mirë. Përmban një jakë klasike, mëngë të gjata dhe këmbë të hapur që shfaq një pjesë të lëkurës. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% POLYESTER, 4% SPANDEX

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

This dress is made for those glamorous and romantic evenings. This dress is made from silk fabric that gives you the best figure. Features a classic sharp collar, long sleeves, and open leg to show a glimpse of skin. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% POLYESTER, 4% SPANDEX

Details: Open leg detail

Care: Machine Wash Cold

Size: