Skip to content

Cart

Your cart is empty

AVAA GREEN

Sale price$40.85 Regular price$61.79

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ne jemi të impresionuar nga 'Avaa' këpuca. Kjo këpucë me majë të tejdukshme përmban një siluetë të prerë dhe me një rrip të hollë në pjesën e kyçit të këmbës. Stiloni këtë këpucë me një mini fustan saten për një natë glamuroze.

Lartësia e përafërt e takës: 11cm / 4.3" (inch)

Materiali:  Shaull prej gome  

Ngjyra: Gjelbër

___________________

We're obsessed with the 'Avaa' Stiletto Pump. This PVC, pointed-toe mule features a metallic midsole, coordinating stiletto heel, with a fine ankle strap that entwines the foot . Style this slip-on style with a sexy satin mini dress for a sparkly night out.

Heel Height approx.: 11cm / 4.3" (inch)

Fabric:  PVC 

Color: Green

Size: