Label Nue

Aurelia Black Dress

€149

Mendojmë se është koha që të merrni vërtet shkëlqimin tuaj në fustanin mini 'Aurelia'. Dizenjuar në një pëlhurë me dy shtresa dhe me mëngë të gjata me pupla. E përkryer për mbrëmjët tuaja dhe çdo festë të ardhshme. Kombinojeni me taka dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Mëngë me pupla

Përkujdesja: Pastrim Kimik

____________________

We think it’s time you really got your glow on 'Aurelia' mini dress. Designed in a double layered fabric and featuring long sleeves with fluffy ends. Perfect for your next date night and any upcomming party. Pair yours with heels and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Fluffy Sleeves

Care: Dry Clean Only

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed