Label Nue

Asie Blue Dress

€42 €72

Fustani midi 'Asie' është shumë i thjeshtë dhe i rehatshëm. Fustani është i dizajnuar me detaje shumëngjyrëshe. Ky fustan midi është pa mëngë me një jakë të lartë, i dizajnuar për një përshtatje të ngushtë në trup. Visheni me taka neutrale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 90% Polyester, 10% Spandex

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët apo pastrim kimik

__________________

The 'Asie' midi dress is so simple and comfortable. This dress is decorated in a colorful, beautifully detailed pattern. This midi dress is sleeveless with a classic high neckline and designed for a close fit to flatter your figure from every angle. Wear yours with neutral heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 90% Polyester, 10% Spandex

Details: Slim Fit

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed