Label Nue

Asher White Bodysuit

€39
Bodysuit-i ynë 'Asher' është veshja që do të ju duhet për këtë sezon. Përberë nga material me thurje, i butë dhe elastik i cili përshtatet në mënyrë perfekte në trup. Paraqet një dekolte klasike dhe mëngë të gjata. Ky bodysuit mund të kombinohet në mënyrë perfekte me çdo fund apo pantallona.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 70% RAYON 30% NYLON

Detajet: I Butë dhe Elastik

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

______________________

Our 'Asher' bodysuit is the new staple you’ll be reaching for this season. Perfectly constructed in a super soft and stretchy ribbed knit fabric for a figure-hugging fit. Features a classic crew neckline and long sleeves. This bodysuit can be perfectly paired with any bottoms for a flattering fit.

Model is wearing: Size S

Fabric: 70% RAYON 30% NYLON

Details: Soft and Super Stretchy
FALSE :
Quantity:

You may also like

Recently viewed