Skip to content

Cart

Your cart is empty

Arona Chartreuse Top

Sale price€29,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Theksoni siluetën tuaj me bluzën tonë 'Arona'. Është bërë nga materiali i rrjetës me teksturë që ju jep përshtatjen perfekte. Ka një mbledhje delikate në mes që thekson belin tuaj, mëngë të gjata dhe pjesa para e hapur që kombinohet me pantallonat tuaja me bel të lartë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 93% Polyester 7% Spandex

Detajet: Material transparent

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

Enhance your silhouette in the 'Arona' top. It's made from mesh fabric to snatch your waist for a figure-skimming fit. Features delicate gathering to the middle accentuates your waist, long sleeves, and a striking open front to pair with your high-waisted pants.

Model is wearing: Size S

Fabric: 93% Polyester 7% Spandex

Details: See Through Fabric

Care: Machine Wash Cold

Size: