Skip to content

Cart

Your cart is empty

ARIANNA IVORY

Sale price$20.68 Regular price$140.40

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ne jemi të impresionuar nga 'Arianna' këpuca. Kanë një majë të theksuar në pjesën para, takë të lakuar dhe një material që ju bën të ndiheni rehat kur jeni me to. Forma e mprehtë në pjesën para do të ju ndihmojnë që këmbët tuaja të duken më të gjata dhe të kombinohen me veshjet tuaja, kështu që ju mund t'i vishni me gjithçka, nga xhinse deri tek fustanet.

Lartësia e përafërt e takës: 10.5 cm / 4.13" (inch)

Materiali:  Lekurë artificiale 

Ngjyra: Ivory

_______________________

We're obsessed with our new 'Arianna' boots. Featuring a pointed toe, curved heel, and comfortable material. The sleek pointed toes will help make your legs appear longer and smarten up more casual outfits, so you can wear them with everything from jeans to dresses.

Heel Height approx.: 10.5 cm / 4.13" (inch)

Fabric: PU Leather

Color: Ivory

Size:
ARIANNA IVORY
ARIANNA IVORY Sale price$20.68 Regular price$140.40