Skip to content

Cart

Your cart is empty

Aola Black Dress

Sale price€99,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Për të theksuar format trupore, fustani maxi 'Aola' është punuar nga materiali i gomës për përshtatje në trup dhe të gjitha eventet tuaja të veçanta. Me dekoltenë e saj të veqantë dhe një të hapur në pjesën e këmbës, 'Aola' do të magjeps nga çdo kënd. Kombinojeni me taka, aksesorë minimalë dhe lëreni të jetë në qendër të vëmendjes.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 82% Poliester, 18% Elastik

Detajet: Prerja tek këmba

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

To accentuate your body shape, the 'Aola' maxi dress is crafted from soft material for a body-hugging fit for all your special events. With its unique neckline and an open leg, 'Aola' will fascinate from every angle. Pair it with heels, minimal accessories and let it be the center of attention.

Model is wearing: Size S

Fabric: 82% POLYESTER, 18% SPANDEX

Details: The cut on the leg

Care: Machine Wash Cold

Size: