Skip to content

Cart

Your cart is empty

Anomaly White Dress

Sale price€39,00 Regular price€79,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


'Anoamly' është i bërë me grep me thurje pambuku dhe ka një siluetë që merr frymë. E përsosur për pushime verore dhe për plazh. Visheni atë mbi bikini pranë pishinës, shtojini disa sandale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% ACRYLIC

Detajet: Bërë me grep me thurje pambuku

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët.

__________________________

'Anoamly' is intricately crochet-knitted with touches of cotton in a breathable silhouette. Perfect for summer vacations and beach trips. Layer it over a bikini by the pool or with sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% ACRYLIC

Details: Cotton knitted

Care: Machine Wash Cold

Size: