Skip to content

Cart

Your cart is empty

Aneida Slate Dress

Sale price$52.40 Regular price$116.56

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

I punuar me detaje dhe në mënyrë të sofistikuar. Fustani ynë 'Aneida' përmban dekolte në formë zemre, rripa dhe një gjatësi maxi. Përshtatet bukur me format tuaja dhe pjesa e hapur tek këmba e bën dizajnin më tërheqës. E përkryer për eventet tuaja të ardhshme. Visheni me aksesorë dhe taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester, 5% Elastik

Detajet: Dekolte në formë zemre

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________

Imbued with timeless sophistication. Our 'Aneida' dress features a heart neckline, wide straps and maxi length. The dress drapes beautifully over your figure and the open part at the leg makes it unique. Perfect for upcoming events. Wear yours with accessories and heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Heart neckline

Care: Machine Wash Cold

Save 55%
Aneida Slate Dress
Aneida slate dress Sale price$52.40 Regular price$116.56