Skip to content

Cart

Your cart is empty

ANAIS BLACK

Sale price€29,00 Regular price€62,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ju nuk mund t'i 'rezistoni takave 'Anais'. Këto sandale janë punuar nga mëndafshi sintetik. Ka një platformë të lartë dhe një takë me dizajn dhe me rripa që lidhen. Këto taka do të ju japin një pamje elegante në qdo veshje tuaj.

Lartësia e përafërt e platformës: 4.5 cm / 1.77" (inch)

Lartësia e përafërt e takës: 16 cm / 6.29" (inch)

Materiali: Mëndafsh sintetik

Ngjyra: E zezë

__________________

You can't resist the 'Anais' heels. These sandals have been crafted from synthetic suede. Features an extreme platform and sculptured heel in a lace-up design. The heels will bring a chic touch to any outfit.

Platform Height Approx.: 4.5 cm / 1.77" (inch)

Heel Height Approx.: 16 cm / 6.29" (inch)

Material: Synthetic Suede

Color: Black

Size: