Label Nue

Amye Royal Blue Dress

€89

Fustani 'Amye' është shumë elegant, pasi shtrihet mbi njërën shpatull në një siluetë asimetrike. Ky fustan është bërë nga një material i gomës që duket perfekt në trup dhe jep një ndjenjë shumë te rehatshme. Ka gjatësi maxi dhe është i tërhequr në të dy anët e belit. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 82% Nylon 18% Spandex

Detajet: Hapje asimetrike në pjesën para të dekoltesë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

The 'Amye' dress is effortlessly chic as it sweeps across one shoulder in an asymmetric silhouette. This dress is made from jersey fabric that hugs your figure and gives a more comfortable and super sexy fit. Features maxi length and is stretched on both sides of the waist. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 82% Nylon 18% Spandex

Details: Asymmetric decolte opening at the front

Care: Machine wash cold or dry clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed