Label Nue

Amye Hunter Green Dress

€89

Fustani 'Amye' është shumë elegant, pasi shtrihet mbi njërën shpatull në një siluetë asimetrike. Ky fustan është bërë nga një material i gomës që duket perfekt në trup dhe jep një ndjenjë shumë te rehatshme. Ka gjatësi maxi dhe është i tërhequr në të dy anët e belit. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 91% Polyester, 9% Spandex

Detajet: Hapje asimetrike në pjesën para të dekoltesë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

______________________

The 'Amye' dress is effortlessly chic as it sweeps across one shoulder in an asymmetric silhouette. This dress is made from jersey fabric that hugs your figure and gives a more comfortable and super sexy fit. Features maxi length and is stretched on both sides of the waist. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 91% Polyester, 9% Spandex

Details: Asymmetric decolte opening at the front

Care: Machine wash cold or dry clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed