Label Nue

Amuze Neon Pink Dress

€39 €89

Mini fustani 'Amuze' ju jep vetëbesimin që do t'ju nevojitet ndonjëherë. Ky mini fustan përmban një dekolte asimetrike dhe rripa të hollë me shkëlqim. Plotësojeni këtë look me një palë sandale dhe atëherë do të jeni gati për të tërhequr vëmëndje!

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Rripa me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose pastrim kimik

________________________

The 'Amuze' mini dress is giving you all the confidence you'll ever need. This hot mini dress features an asymmetric decolte and thin stone straps. Complete this look with a sexy pair of mules and then you'll be ready to run the world!

Model is wearing: Size S

Fabric: 100%POLYESTER

Details: Stone Thin Straps

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed