Skip to content

Cart

Your cart is empty

Amity Orange Dress

Sale price€59,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Dukuni fit dhe shumë tërheqëse në fustanin 'Amity'. Ky fustan është i prerë nga pëlhurë e butë që krijon një pamje të hijshme të trupit. Ky fustan me gjatësi midi përmban një dekolte të hapur me rripa të hollë dhe një dizajn me zingjirë minimal. Çarja anash në pjesën e këmbës e bën të duket më sensual. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 68% RAYON 32% NYLON

Detajet: Rripa të hollë me zingjirë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

Look fit and chic in the 'Amity' dress. It's cut from soft jersey for a figure flattering look. This beautiful midi-length dress features an open decollete and slim shoulders straps designed with a minimal lace. The flattering slit makes 'Amity' more sensual. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 68% RAYON 32% NYLON

Details: Slim shoulder straps designed with a minimal lace

Care: Machine Wash Cold

Size: