Label Nue

Amisa Grey Dress

€59

Fryma moderne është ajo që ne e duam në fustanin 'Amisa'. Është bërë nga pëlhurë që thekson format tuaja. Fustani 'Amisa' është i veqantë, pasi që ka një rrip të rregullueshëm në pjesën anash për krijimin e një siluete asimetrike. Ka një gjatësi mini dhe rrudhosja i jep një përshtatje tërheqëse. Kompletoni dukjen tuaj me taka apo atlete.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% POLYESTER 3% SPANDEX

Detajet: Rrudhosje në pjesën anash

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________

Modern is what we love about 'Amisa' dress. It's made from a fabric to sculpt and shape the figure from within. The 'Amisa' dress is effortlessly comfort. Features a chic mini-length hem and is ruched in the side for a flattering fit. Complete the vibe with heels or sneakers.

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% POLYESTER 3% SPANDEX

Details: Ruched in the side

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed