Label Nue

Amil Grey Top

€42

Bluza jonë 'Amil' është veshja që do të ju duhet për këtë sezon. Bërë me printime ku thekson format tuaja trupore. Ka përshtatje perfekte në trup me detaje të bukura, mëngë të gjata dhe prerje asimetrike në pjesën para. Visheni me xhinse.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97%POLYESTER 3%SPANDEX

Detajet: Hapje asimetrike në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________

Our 'Amil' is the new staple you’ll be reaching for this season. Made with prints for a figure-hugging fit. The figure-hugging silhouette is complete with cover stitch detailing, long sleeves, and asymmetric cutouts. Wear yours with jeans.

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% POLYESTER 3% SPANDEX

Details: Asymmetric Opening at the Front

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed