Skip to content

Cart

Your cart is empty

Amesa Black Dress

Sale price$20.56 Regular price$56.26

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Amesa' ofron një pamje klasike të ngritur me dizajnin e tij minimal. Fustani është punuar me një pëlhurë të butë, dhe të përshtatshme që ju lejon të ndiheni më të sigurt. Fustani 'Amesa' është I përkryer për çdo rast. Kombinojeni me taka dhe aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Front mesh design

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________

The 'Amesa' Dress offers an elevated basic look with its minimal design. The dress is crafted with a soft, breathable fabric that allows you feel most confident. An elevated take on a timeless staple, the 'Amesa' Dress is perfect for any occasion.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95%POLYESTER 5%SPANDEX

Details: Dizajn me rrjetë në pjesën para

Care: Machine Wash Cold

Size:
Amesa Black Dress
Amesa Black Dress Sale price$20.56 Regular price$56.26